Podstawowe informacje

O firmie

Biuro Podróży AMADEO działa na rynku od 1996 roku. W tym sezonie obchodzimy 25-lecie naszej działalności. Posiadamy koncesję organizatora turystyki nr 102 wydaną przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Specjalizujemy się w organizacji wycieczek objazdowych krajowych i zagranicznych bez nocnych przejazdów. Tworzymy również ciekawe indywidualne programy pod zamówienia według wymagań Klienta.

Autokary

Nasze imprezy turystyczne obsługują komfortowe autokary lokalnych firm przewozowych np. Arko-Tourist, autokary VOLVO wyposażone w klimatyzację, WC, barek i DVD, od 22 do 57 miejsc. W zależności od programu i długości trasy, autokary są prowadzone przez jednego lub dwóch kierowców., wszystkie opłaty drogowe i parkingowe z reguły są wliczone w cenę wycieczek

Ubezpieczenie

Od wielu lat nasze biuro współpracuje z TU UNIQA, które swoim doświadczeniem i kompetencjami gwarantują pewność, spokój i zaufanie. Firma TU UNIQA oferuje ubezpieczenie NNW na każdej wycieczce na terenie Polski oraz KL/NNW podczas wycieczek zagranicznych.

Dziękujemy wszystkim Klientom,  że jesteście z Nami 

Pragniemy podziękować naszym klientom za korzystanie z naszych usług i serdecznie zaprosić do zapoznawania się z nowymi ofertami, które staramy się wzbogacać.       

Co roku bardzo wzrasta liczba osób wyjeżdżających za pośrednictwem naszego biura co świadczy o fachowości naszych usług. Staramy się aby nasza  oferta zaspakajała Państwa potrzeby i spotkała się z dużym zainteresowaniem.